608 130 630

Kontakt

KARELAUTO s.r.o.

Sadová 4 (Pod Kauflandem)
350 02 Cheb

Tel.: +420 608 130 630

E-mail: info@karelauto.cz

 

Otevírací doba

pondělí - pátek 9.00 - 18.00 hodin
sobota 9.00 - 14.00 hodin
neděle 10.00 - 14.00 hodin

Mimo pracovní dobu po telefonické domluvě.

Autobazar KARELAUTO Cheb
   

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Osobní údaje a ochrana osobních dat
Podmínky správce při nakládání s osobními údaji a ochrana osobních dat.
Společnost Karelauto s.r.o., jako provozovatel serveru www.karelauto.cz Vám tímto oznamuje a současně se zavazuje k níže uvedenému.
Vážíme si vaší důvěry a respektujeme vaše soukromí. Chceme vám nabídnout profesionální a hodnotné služby, a proto potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím zejména důsledným dodržování zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.
Společnost Karelauto s.r.o. vystupuje při zpracování osobních údajů jako jejich správce, dále jen „správce“.

Tyto podmínky se vztahují na nakládání s osobními údaji následujícího okruhu subjektů:
uživatelů webových stránek správce
zákazníků, kteří vstoupili do smluvního vztahu se správcem
uchazečů o zaměstnání ve společnosti správce

Údaje, které zadáváte při registraci
Jako zájemce o koupi či prodej vozu nebo jeho ocenění, případně jako zájemce o zaměstnání, musíte při své registraci uvést následující údaje. Jste-li fyzická osoba, jsou to tyto:
- jméno a příjmení
- úplná poštovní adresa
- telefonické a e-mailové spojení

Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci. Používáme je zejména k navázání a následné komunikaci s vámi.

Účel uchovávání a zpracování osobních údajů
Vaše údaje uchováváme za účelem jejich zanesení do databáze správce s cílem možného nabízení obchodů a služeb či k zasílání marketingových nabídek společnosti správce a jeho partnerských společností. Uchazeči o zaměstnání souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých osobních a citlivých údajů uvedených v zaslaném životopise, a to za účelem jejich zanesení do databáze správce jako potenciálního zaměstnavatele a dalšího nabízení vhodného zaměstnání uchazeči.

Doba trvání souhlasu, odvolání souhlasu, právo přístupu
Váš souhlas je poskytován na dobu neurčitou až do jeho odvolání. Pokud se kdykoliv rozhodnete a budete chtít svůj souhlas odvolat, stačí, když nám napíšete své písemné odvolání na adresu Karelauto s.r.o., Slavníkova 2357/9, Praha 6, 169 00. Jako subjekt poskytnutých údajů máte právo přístupu k osobním údajům. Správce je povinen vám kdykoliv na vaši žádost sdělit informaci o osobních údajích o vás zpracovávaných. Jako subjekt poskytnutých údajů máte i další práva v rozsahu stanoveném § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Shrnutí
Server www.karelauto.cz si váží vaší důvěry a chrání vaše soukromá data před zneužitím. Vaše údaje jsou ukládány v bezpečné databázi. Tyto informace shromažďujeme pro vlastní účely, abychom zkvalitnili své služby a mohli vám nabídnout co možná nejlepší servis. Neposkytujeme je třetím stranám s výjimkou partnerských společností správce, které jsou s osobou správce majetkově či personálně spojené.

Váš souhlas
Používáním formulářů na internetových stránkách www.karelauto.cz dobrovolně souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás, přičemž pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Karelauto s.r.o.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.